Melisa tregon pse e mbajti të fshehtë aq gjatë lidhjen me Andin .

Tashmë që kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë, Melisa dhe Andi janë shfaqur kudo bashkë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ditën e djeshme ata ishin të dy bashkë të ftuar në rubrikën “Trotuar” për të folur për marrëdhënien e tyre. Duke qenë se historia e tyre e dashurisë u finalizua jashtë “Për’puthen”, Melisa tregoi se përse vendosi ta mbante të fshehtë për në kohë aq të gjatë lidhjen me Andin. Melisa tha se priste që ata të kishin diçka konkrete dhe po priste të bënte debutimin në muzikë.

Mjaftueshëm zhurmë kisha dhe e dija që po të dilja në program, do kisha më shumë zhurmë. Meqë jemi bërë personazhe publike, secili sheh interesin e vet dhe po prisja të debutoja pak në muzikë. Ne në fillimet tona ishim, nuk kishim diçka fikse dhe po prisnim të finalizonim dicka mes nesh dhe t’ja tregonim edhe të tjerëve”, tha Melisa.

Gjatë emisionit ajo pati dhe një debat me Shqipen, e cila e akuzoi Melisën se e bëri publike lidhjen tek kënga e saj për të marrë sa më shumë klikime.

“Pse nuk e keni shpallur brenda programit që keni qenë bashkë dhe pse e keni mohuar kur produksioni ju ka ulur tek kafja marrëdhënien tuaj apo prisnit të bënit këngën se çdo gjë për klikime”, u shpreh Shqipja.

Melisa nuk e pranoi këtë gjë dhe zgjodhi të mos debatonte gjatë me Shqipen. Andi nga ana tjetër tha se Melisa ka një marrëdhënie shumë të mirë jo vetëm me të, por edhe me nënën e tij dhe familjarët e tjerë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME