“O sa male dete”,nga Mahmut Ferati.

Mahmut Ferati, me të drejtë mund të cilësohet këngëtari i karrierës, sepse një jetë të tërë ia ka kushtuar muzikës, duke qenë edhe profesor i saj.Disa ditë më parë ikona e muzikës shqipe ka publikuar projektin e tij të fundit “O sa male dete”,ashtu si të gjitha projektet e tij edhe ky projekt ka rezultuar mjaft i suksesshëm dhe shumë i pëlqyer.

Kënga është përgatitur gjatë xhirimeve të vitit 2021,muzika nga Mahmut Ferati,teksti është punuar nga Fatmir Muja,orkestrimi nga Nexhat Mujovi (Virusi) dhe është publikuar nga kanali zyrtar i Baresha music.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë shpresojë të ju pëlqej,dëgjim të këndshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME