Gjira detyrohet të japë një sqarim të fundit në lidhje me Melindën.

Një deklaratë e Gjirës për këngën e re të Melindës bëri bujë të madhe në media dhe rrjete sociale. Ajo kritikoi publikisht reperen për këngën e re “Qa din ti”, për shkak se disa muaj më parë Melinda humbi nënën e saj.

Në mars i ka vdekur nëna nga kanceri e në maj lanson këngë duke u dridhur në tanga. Më fal po këto femna nuk po mundem të i marrë seriozisht. %moral % ndërgjegje, %talent %shije. Pusho në paqe”, shkroi Gjira në reagimin e saj.

Pas kritikave që mori nga fansa të Melindës e njerëz të tjerë, Gjira bëri sërish një reagim. Ajo tha se ishte sqaruar me Melindën përmes celularit, por nuk tërhiqej nga opinioni i saj.

Por Gjira është detyruar të bëjë sërish një sqarim për herë të fundit. Gjira shprehet se ajo nuk ofendoi nënën e askujt, por thjesht kritikoi Melindën që doli në klip e zhveshur vetëm pak muaj pas ndarjes nga jeta të së ëmës.

“Nuk di a spo dini me lexu apo thjesht i interpretoni gjërat qysh po keni qejf. Kërkush nuk ja ofendoj nanën. Thjesht thashë që për mendimin tem kisha prit pak deri sa lansoj video tu kcy tëerk n’tanga e jo 3 javë mbasi që e shti nanën n’dhe. Na falni që prita ma shumë marifet…poget ujku as në kto raste të ndishme nuk e ndrron zakonin. Pata nevojë me sqaru sepse ju jeni tu mbajt ma shumë zi se dikush tjetër po për arsyen e gabuar. Edhe është e vërtet…nuk më përket mu me gjyku kto veprime, sepse është çështje karakteri, , por ju e dini që kam qejf me fol kur askush nuk um vet.”, shkruan Gjira.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME