Sali Gashi sjellë projektin e tij më të ri.

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun Sali Gashi ditën e djeshme ka publikuar projektin e tij më të ri me një interpretim mjaftë të bukur të titulluar “Hysen Aga” dhe vjen i finalizuar me videoklip deri në detaje.

Ky projekt është pritur mjaftë mirë dhe ka pasur komente pozitive.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,dëgjim të këndshëm.

Po ashtu rreth një javë më parë kishte publikuar një tjetër projekt të titulluar “Motra ty kurrë nuk të gjetë” që padyshim edhe ky si projektet e tjera bëri bujë të madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME