Elita Rudi takon aktoren turke shumë të dashur për publikun shqiptar.


Elita Rudi dhe Gjiko po shijojnë disa ditë pushimi në Turqi, ku dhe festuan ditëlindjen e 28-të të moderatores.

Ditën e djeshme, Elita i ka surprizuar të gjithë teksa ka publikuar foto me një ndër aktoret më të dashura të shqiptarëve në serialet turke.

Bëhet fjalë për aktoren Melisa Asli Pamuk, e cila në Shqipëri njihet për rolin e Asu në serialin ‘’Kara sevda’’ dhe si Jasemin në ‘’Yeni Hayat’’, e cila ka ka një karrierë të suksesshme edhe si modele dhe në vitin 2011 është shpallur ‘’Miss Tuqia’’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

test

LEXO ME SHUME

‘Përplasen’ Kiara dhe Luizi

Një diskutim i gjatë është zhvilluar gjatë ditës së sotme në “Big Brother Vip” mes dyshes Luiz-Kiara. Ka qenë kjo e fundit, ajo që e ka ftuar Luizin për një kafe, ku më pas kanë nisur një diskutim rreth marrëdhënies së tyre. Kiara shprehur pakënaqësinë e saj në lidhje me faktin se Luizi ka pyetur […]

LEXO ME SHUME

Hiti ‘Vallah’ nga Sedat Rama numëron + 4 milion klikime në Youtube!

Kënga e cila u bë viral në të gjitha rrjetet sociale‘Vallah’ e kënduar nga Sedat Rama pa dyshim që u shndërruanë një ndër Hitet më të dëgjuara të momentit! Momentalisht numëron hiç më pak se 4 milion klikime në Youtube… I urojmë keso suksese në të gjitha projektet tjera muzikore!

LEXO ME SHUME