Melinda i kthen “diss-in” Taynës në projektin e ri muzikor.

Nora, Melinda dhe Gjiko bashkuan forcat dhe sollën këngën e tyre më të re, të titulluar “Ay Caramba”. Ky projekt ka shkaktuar një “furtunë” me komente.

Ajo që u vu më shumë re ishin fjalët e Melindës në këngë,që ndjekësit janë të bindur se janë drejtpërdrejt një “diss” për reperen Tayna.

“ughh qfar diss Taynes.Tayna : ki menu qe ki b** mu shty me mu po ki harru qe i ki silikon…Melinda : kush osht tu rrejt qe i kom silikon kush po gjelozon le tma teston le tma kafshon”, është një nga komentet që fansat kanë bërë për këngën, mendim që i bashkohen shumë të tjerë. 

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim se kush do të jetë “dissi” i rradhës, pasi duke njohur natyrën e Taynës, nuk ka për ta lënë me kaq

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME