Justin dhe Hailey do bëhen prindër?

Justin Bieber po shijon ditët e nxehta të verës së bashku me bashkëshorten e tij, Hailey Bieber. Ajo që mori vëmendjen e të gjithëve në këto momente relaksi të këngëtarit ishte një foto e tij e publikuar në “Instagram” më të cilën ngjalli dyshimet e të gjithëve.

“Mami dhe babi”, shkroi ai në foton me Hailey-n dhe rrjeti po “ziente” nga dyshimet se dyshja do të bëhen prindër për herë të parë.

Pasi ky lajm mori dhenë, Hailey vendosi që t’I jepte fund thashethemeve.

“Mendoj se duhet ta ndryshosh këtë titull në Mami dhe Babi i Qenit para se dikush ta keqkuptojë”, shkroi ajo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME