Do të marrë pjesë në BigBortherVip? Përgjigjet Robert Berisha…

Big Brother Vip Albania – “Reality show” do të kthehet së shpejti në ekranet tona!
Në momentin që u konfirmua kthimi i këtij Reality nisen aludimet e shumta se kush nga Vipat do të jetë
pjesëmarrës në këtë Show.
U thanë e u stërthanë emra të shumtë por asnjë konfirmim konkret!?

Njëri ndër emrat që u përmend gjatë këtyre ditëve të fundit për pjesëmarrje ishte Robert Berisha,
Në një deklaratë për “Reporteri.net”, këngëtari ka pranuar se ka marrë ftesë nga ana e produksionit BBVip, por e ka të pamundur të marrë pjesë pasi që
është i angazhuar me emisionin e tij “Robi plaket kur don vet”.

Këngëtari u shpreh : “E vërteta është se kam marrë ftesë nga ta. Për shkak të emisionit tim nuk mund të marr pjesë tre muaj. Kushtet më janë ofruar të gjitha por nuk kam shanse të jem pjesë e BB VIP”.

Kureshtja vazhdon të jetë se kush do jenë konkurentët e përzgjedhur Vip.
Pikëpytjeve të shumta shpresojmë të iu vijë fundi me fillimin e këtij programi ku të gjithë mezi po e presin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME