Së shpejti ‘Dashnia e Vllaut’ nga Taulant & Andi Bajraliu…

Pas angazhimeve të shumta që patën në këtë fundvit e që mund të themi në përgjithësi që
viti që lamë pas ishte një vitë shumë i suksesshëm për të dy,si për Taulantin ashtu
edhe për Andin i cili është një artist i ri dhe shumë i talentuar në Estradën tonë muzikore.

Pas bashkëpunimit të suksseshëm ‘Potpuri 2022’ Vëllezërit Bajraliu – Taulanti dhe Andi
kanë bashkuar forcat sërish për projektin e ri muzikor.

Eh ku ka më mirë se të fillosh vitin me projekt të ri muzikor në bashkëpunim me vëllaun!

Kënga do të ketë tematik ‘Dashnin e Vllaut’- temë e cila ka kohë që s’është dëgjuar në projekte muzikore,
e që pritet të lansohet më 20 Janar 2022 në ora 17:00.
E ne ju urojmë shumë suksese.

S’na mbetet gjë tjetër veq se ta presim këtë ‘Kryeveper’ ashtu siç e quajti dhe vet,Andi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME