Premierë ‘Hatri yt’ nga Valbona Spahiu

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Valbona Spahiu vitin që lamë pas e përmbylli
me shumë projekte muzikore duke e cilësuar si një vitë shumë të suksesshëm.
Pas bashkëpunimit me Taulant Bajraliun ‘Potpuri 2022’ këngëtarja si duket vitin po e fillon
me një baladë të re muzikore.

Valbona Spahiu gjatë ditës së sotme publikoi projketin e saj të ri muzikor të llojit baladë
“Hatri Yt”– këngë kjo e kënduar në mënyren më të mirë të mundshme nga Valbona e cila
njihet për zërin e saj të jashtëzakonshëm dedikuar baladave.

Si qdo herë edhe kësaj here Valbona bashkëpunoi me bashkëpuntorët e saj të përhershëm,
Baresha Music.
Për videoklip u përkujdes Time Pictures,Tekstin : Ejup Shabani e shumë bashkëpuntorë të tjerë
duke e kompletuar në mënyrë profesionale projektin e saj të ri e që
NE i urojmë shumë suksese!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME