‘Amanet Prindërit’ nga Liridona Qarri

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun Liridona Qarri
projektin e fundit muzikor e ka sjellur me një mesazh shumë domethënës
‘Amanet Prindërit’.

Këngë kjo me një tematik shumë sociale e bëri që të mirë pritet mjaft mirë
qysh në orët e para të publikimit.

Këtë projekt muzikor akoma më të veqantë e bëri prezenca e dy aktorëve të mëdhenjë
si Jahja Shehu dhe Myrvete Kurtishi ,si dhe të gjithë bashkëpuntorët e tjerë të cilët e realizuan këtë super projekt…
I urojmë shumë suksese!

Kliko linkun e mëposhtëm për ta dëgjuar këngën e plotë 👇

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

test

LEXO ME SHUME

‘Përplasen’ Kiara dhe Luizi

Një diskutim i gjatë është zhvilluar gjatë ditës së sotme në “Big Brother Vip” mes dyshes Luiz-Kiara. Ka qenë kjo e fundit, ajo që e ka ftuar Luizin për një kafe, ku më pas kanë nisur një diskutim rreth marrëdhënies së tyre. Kiara shprehur pakënaqësinë e saj në lidhje me faktin se Luizi ka pyetur […]

LEXO ME SHUME

Hiti ‘Vallah’ nga Sedat Rama numëron + 4 milion klikime në Youtube!

Kënga e cila u bë viral në të gjitha rrjetet sociale‘Vallah’ e kënduar nga Sedat Rama pa dyshim që u shndërruanë një ndër Hitet më të dëgjuara të momentit! Momentalisht numëron hiç më pak se 4 milion klikime në Youtube… I urojmë keso suksese në të gjitha projektet tjera muzikore!

LEXO ME SHUME