Hiti ‘Vallah’ nga Sedat Rama numëron + 4 milion klikime në Youtube!

Kënga e cila u bë viral në të gjitha rrjetet sociale
‘Vallah’ e kënduar nga Sedat Rama pa dyshim që u shndërrua
në një ndër Hitet më të dëgjuara të momentit!

Momentalisht numëron hiç më pak se 4 milion klikime në Youtube…

I urojmë keso suksese në të gjitha projektet tjera muzikore!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

test

LEXO ME SHUME

‘Përplasen’ Kiara dhe Luizi

Një diskutim i gjatë është zhvilluar gjatë ditës së sotme në “Big Brother Vip” mes dyshes Luiz-Kiara. Ka qenë kjo e fundit, ajo që e ka ftuar Luizin për një kafe, ku më pas kanë nisur një diskutim rreth marrëdhënies së tyre. Kiara shprehur pakënaqësinë e saj në lidhje me faktin se Luizi ka pyetur […]

LEXO ME SHUME

‘Amanet Prindërit’ nga Liridona Qarri

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun Liridona Qarriprojektin e fundit muzikor e ka sjellur me një mesazh shumë domethënës‘Amanet Prindërit’. Këngë kjo me një tematik shumë sociale e bëri që të mirë pritet mjaft mirëqysh në orët e para të publikimit. Këtë projekt muzikor akoma më të veqantë e bëri prezenca e […]

LEXO ME SHUME