Kourtney Kardashian padashje thyen unazen e fejesës me vlerë 1 milionë dollar.

Në episodin e së enjtes të “The Kardashians” që transmetohet në Hulu, motra e madhe Kourtney Kardashian zbulon se ajo theu unazën e saj të fejesës prej 1 milion dollarësh, të cilën ia kishte dhënë i fejuari Travis Barker.

Ajo e shkeli padashur unazën me këmbë.

Ishte Kris Jenner, mamaja e saj, ajo që vuri re se unaza me vlerën marramendëse nuk ndodhej në gishtin e së bijës dhe më pas e pyet se çfarë ka ndodhur.

“Në fakt po rregullohet,” u përgjigj 43-vjeçarja Kourtney Kardashian, e cila dukej mjaft e shqetësuar.

Kourtney e përshkroi këtë ngjarje si një “nga gjërat më të këqija që kam bërë ndonjëherë në gjithë jetën time”.

Më tej, ajo rrëfeu se si ndodhi e gjithë ngjarja.

“Isha ulur në dysheme duke palosur xhupat. E hoqa unazën dhe e vendosa pranë meje në dysheme, sikur të mendoja se do të ishte e sigurt pikërisht pranë meje.  Fatkeqësisht, nuk ishte. Më duhej të vendosja diçka lart në dollapin tim dhe kur u largova, shkela mbi unazë.

Po qaja në mënyrë histerike për orë të tëra dhe më pas thirra Travisin. U bëra shumë keq”, tha ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME