Kim Kardashian pas divorcit me Kanye po kalon trauma.

 Kardashian flet për më shumë dramë që përfshin ish-in e saj Kanye West, ndërkohë që pranon gjithashtu se ka pasur “atak paniku” për gjetjen e identitetit të saj të modës pas vitesh stilimi nga vetë West . 41-vjeçarja Kim zbuloi se shkoi në eventin e saj të parë pa u stiluar nga Kanye, i cili iu përgjigj duke i thënë se karriera e saj ka mbaruar.

Ai e krahasoi fustanin që ajo kishte veshur me atë të veshur nga personazhi i The Simpsons, Marge Simpson, ndërsa u ankua gjithashtu në një intervistë se SNL ‘e bëri’ të thoshte se po divorcohej nga Kanye, duke shtuar se ai nuk kishte parë asnjë dokument divorci ndërsa Kim pretendoi se Kanye në fakt po refuzon të nënshkruajë letrat e divorcit. Kourtney Kardashian po vizitonte motrën e saj Kim, kur ajo e pyeti se si po shkonte gjithçka me Kanye, teksa Kim zbuloi dramat më të fundit në sagën e tyre të divorcit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME