Adrola Dushi uron ish-partnerin për lidhjen e re me Fifin.

Modelja Adrola Dushi ka qenë e ftuar në programin “Më lër të flas”, ku foli për jetën e saj private dhe profesionale.

Pasi tha se është single, Donald dhe Romeo Veshaj e ‘ngacmuan’ paksa modelen duke e pyetur nëse e ka uruar ish-partnerin e saj Adisin për lidhjen me Fifin.

Adrola nuk kurseu aspak urimin live për çiftin duke thënë: Jetë të gjatë dhe të lumtur.

Adrola dhe Adisi kanë patur një romancë së bashku vite më parë, ku më pas u ndanë. Madje, ata kanë dhe një djalë së bashku.

Mirëpo tashmë Adisi është në një lidhje me Fifin, ku postojnë shumë shpesh foto së bashku. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME