Kriset lidhja mes Robertit dhe Norës?

Këngëtari i njohur, Robert Berisha bëri me dije pak ditë më parë se tashmë është një lidhje. Ai thuhet se është në një romancë me bukuroshen Laureta Maqedonci.

Mirëpo, thuhet se lidhja e re e Robertit ka “krisur” marrëdhënien e tij me Nora Istrefin. Tashmë ata të dy nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Ende nuk dihet nëse ky veprim i tyre ka lidhje me dashurinë e re të Robertit.

Pak ditë më parë, ishte vetë Roberti ai që tha se tashmë ndihet i lumtur. Gjithashtu,ai tha se prej vitesh i është përkushtuar vajzës dhe karrierës së tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME