Modelja e njohur shqiptare po bëhet mami për herë të parë!

Modelja e njohur shqiptare, Lorena Haliti ka njoftuar se është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me partnerin Ami Mezezi. Ajo ka ndarë lajmin në rrjetet sociale dhe dukej mjaft e emocionuar për këtë fazë të re të jetës së saj. Para disa ditësh gjithashtu Lorena uroi bashkëshortin për ditëlindjen e tij me fjalët më të ëmbla dhe njoftoi që ata janë martuar tashmë por do bëjnë dhe një dasmë zyrtare verën tjetër.

Lorena ka bërë një rrugë të gjatë për të arritur këtu. Kur nënshkroi kontratën e saj të parë të agjencisë, Lorena Haliti nuk i besoi asgjë më shumë sesa ndjenjës së saj të brendshme. Një yll adoleshent i konkursit të bukurisë, ajo u ngjit dhe karriera e saj e modelimit u ngrit nga atje. Ajo tani ka bërë fushata të shumta duke përfshirë “Jovani” dhe “Becca Cosmetics”, por kjo nuk është e gjitha. Haliti dëshiron të ndikojë pozitivisht tek brezi i ri dhe të paraqesë një pamje realiste të jetës së saj, me të gjitha mundësitë dhe sfidat e mëdha që vijnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME