Fisnik Syla është penduar për lidhjen me Fjolla Morinën

Fisnik Syla i cili u bë i njohur për publikun pas lidhjes me këngëtaren Fjolla Morina së fundmi ka folur për aludimet rreth tij. Para pak kohësh ai u përball me disa akuza nga një agjensi turistike e cila pretendonte se Fisniku nuk kishte bërë pagesën për shërbimet e ofruara. Ai nuk ka ngurruar të mohojë këto akuza duke u shprehur se janë aspak të vërteta.

Sigurisht nuk mund të shpëtonte nga pyetjet për ish-partneren e tij, Fjolla Morinën, si dhe për marrëdhënien e tyre së fundmi. Ai ështv shprehur se ata nuk ruajnë më kontakte me njëri-tjetrin dhe se nuk ka dëshirë të njihet si partneri i saj. “Unë jam Fisnik Syla, unë njihem edhe më parë në portalet Belge si një biznesmen i suksesshëm dhe si deputet në komunën ku jetoj dhe nuk kam qejf të njihem si partneri i saj”- u shpreh ai.

Fisniku ështv pyetur nëse është bërë pishman për marrëdhënien e tij me Fjollën ai u përgjigj se po, në fakt është bërë pishman, por nuk ka dhënë detaje se për çfarë specifikisht.

Nga ana tjetër dhe Fjolla ka treguar se tani që është ‘single’ dhe ndihet më e lumtur. Ajo nuk la pa thumbuar edhe ish-bashkëshortin e saj, duke “këshilluar” të gjithë të mos mërziten nëse ndahen nga një tradhtar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME