Beatrix Ramosaj flet për lajmin e bashkimit të Borës dhe Donaldit

Që pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip”, Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Disa ditë pas mbarimit të emisionit u bë e ditur se marrëdhënia mes saj dhe konkurentit tjetër, Donald Veshaj, kishte mbaruar por dedikimet apo kunjat në rrjetet sociale nuk kanë munguar. Pavarësisht kësaj nuk ka patur ndonjë deklaratë zyrtare nga ana e Beatrixës gjatë kësaj kohe por mbrëmjen e djeshme ajo ka marrë pjesë në “Netët e klipit shqiptar”, ku dhe ka folur pak më shumë për veten e saj. Ajo është shprehur se është mirë dhe se është më e angazhuar se kurrë.

“Jam shumë mirë. Kam qenë gjithmonë mirë dhe nuk kam thënë asgjë. I kam lënë të tjerët të flasin për mua. Kam qenë më e fuqishme se kurrë dhe më e angazhuar se kurrë me shumë projekte”- u shpreh ajo.
E pyetur nëse e kanë mërzitur lajmet e fundit në lidhje më bashkimin e Borës dhe Donaldit ajo është shprehur se- “Nuk më kanë mërzitur lajmet. Nuk i kam parë sepse nuk kam pasur kohë”.
Lajmet për bashkimin e ish-çiftit, nisën pasi ata u panë së bashku në sfilatën e Valdrin Sahitit në Prishtinë.
Mesa duket Trixa ndihet me mirë që pas publikimit të videos kundër bullizmit që ajo ka përjetuar këto kohë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME