Ish-banori i “Big Brother VIP” prezanton për herë të parë partneren e tij

Gjatë kohës që ishte pjesë e “Big Brother VIP”, Arbër Sulstarova zbuloi se ishte në një lidhje dashurie. Ndonëse nuk ndau shumë detaje rreth vajzës që i ka rrëmbyer zemrën, ai ka ndarë për herë të parë për ndjekësit e tij disa foto ku shihet me partneren e tij.

Ata kanë qenë të ftuar së bashku në dasmën e balerinit dhe fituesit të BB VIP Ilir Shaqiri, nga ku dhe ka ndarë një imazh. Edhe aktorja Arjola Demiri ka ndarë me ndjekësit një video ku ai shfaqet teksa partnerja i dhuron një puthje në buzë.

Kujtojmë që Arbëri, ndonëse qëndroi shumë pak brenda shtëpisë së famshme bëri bujë sidomos me reagimin ndaj këngëtares Xheisara. Mes tyre pati një debat pasi kjo e fundit e preku në këmbë. Por ai nuk e priti mirë, duke iu kthyer ashpër që mos ta prekë më.

I pyetur pas daljes se çfarë i ka thënë e dashura për këtë moment, ai tha se nuk e kanë diskutuar fare. “Nuk jam aq konservator me vajzat. Ishte një gjest që ishte bërë disa herë. Personi në fjalë nuk më pëlqeu dhe ia thashë. Për mua ishte mënyra e duhur.

Nuk e kam diskutuar fare me të dashurën. Ishte e parëndësishme. Mendoj se reagova shumë mirë. Familjarët kishin komente pozitive.”, tha mes të tjerash ai.

/abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME