Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri, raportohet se e tradhtoi

“E News” raporton se Billie Eilish i ka dhënë fund lidhjes me Matthew Tyler! Ky i fundit ka publikuar një Story së fundmi ku i është përgjigjur fansave të Billie që e akuzuan për tradhti ndaj këngëtares.

“Fakti që mijëra njerëz marrin kohë nga dita e tyre për të shkruar gjërat më të urryera për dikë që nuk e njohin, është gjëja më e ulët që mund të bëni,” shkroi aktori.

Më pas ai vijoi: “Jetoni jetën tuaj”.

Matthew iu drejtua drejtpërdrejt thashethemeve për tradhti, duke shkruar: “Askush nuk tradhtoi askënd. Marrëdhëniet mbarojnë. E thjeshtë. Krijimi i thashethemeve dhe gënjeshtra në internet është e rrezikshme”.

Matthew, 30 vjeç, dhe Billie, 20 vjeç, e mbajtën lidhjen e tyre të fshehtë, ku të dy fillimisht ndezën thashethemet për romancë në prill të vitit 2021, teksa u panë së bashku në Kaliforni duke porositur kafe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME