Kanye dhe Chaney Jones i japin fund lidhjes

Kanye West dhe Chaney Jones janë ndarë. Dyshja i ka dhënë fund lidhjes së tyre.

Burime thonë se ata nuk janë më bashkë që pas një udhëtimi të gjatë në Japoni, por është ende e paqartë se kush kërkoi ndarjen. Lajmi i ndarjes vjen gjithashtu pas fotove që u shfaqën në fundjavë të Kanye-s me një grua tjetër.

Kanye dhe Chaney fillimisht filluan të shoqëroheshin në shkurt – pikërisht kur gjërat po ftoheshin mes Ye dhe Julia Fox. E reja që ngjason shumë me Kim Kardashian u shfaq në eventet e ‘Donda 2’ të Ye.

Nuk kaloi shumë kohë kur ata pranuan lidhjen e tyre. Madje, shumë foto të tyre u publikuan në media të ndryshme.

Ndërsa romanca e tyre ishte mjaft jetëshkurtër, ata kaluan shumë momente interesante në shoqërinë e njëri-tjetrit .

Nuk dihej shumë për Chaney për një kohë të gjatë, përveç faktit se ajo ishte konsideruar si një kopje e Kim Kardashian.

E reja ka bërë me dije se ndiqte studimet master si dhe ka thënë se ajo kurrë nuk ka bërë ndonjë operacion në fytyrën e saj.

Gjërat dukej se po bëheshin serioze mes dyshes, madje ajo bëri tatuazhin “Ye” në kyçin e dorës së saj. Kështu që ata dukeshin mjaft të lumtur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME