Kanye West do të largohet nga muzika për 1 vit?

Kanye West mund të tërhiqet nga muzikëa gjatë vitit të ardhshëm, sipas një shoku që pretendon se reperi do të marrë kohë.

Ka qenë një kohë e vështirë për reperin Kanye, pas divorcit të tij nga Kim Kardashian dhe përshtatjes për bashkë-prindërimin e katër fëmijëve të tyre. Ndërkohë që ai gjithashtu thuhet se tani është ndarë nga e dashura Chaney Jones.

Në fillim të këtij viti, Kanye, i cili sot feston ditëlindjen e tij të 45-të, goditi titujt kryesorë kur nisi me akuza kundër ish-gruas Kim dhe të dashurit të saj të ri Pete Davidson, që zgjati disa ditë.
Ai ka qenë pak më i rezervuar që nga ajo kohë dhe është parë vetëm duke bërë paraqitje në ngjarje të modës dhe lojëra basketbolli, por një mik i tij ka bërë me dije që Kanye do të bëhet edhe më pak i dukshëm gjatë muajve të ardhshëm.

Vory, një reper, këngëtar dhe kompozitor i cili ka punuar me Kanye disa herë, tha: “Sot isha duke folur me të. Ne kemi folur me mikun tim më të mirë, i cili është gjithashtu asistenti i tij, sepse ai nuk ka dashur të flasë me askënd. Ai po merr një vit pushim”.
Sa i përket Kanye, lajmet kanë dalë se ai dhe modelja e rrjeteve sociale Chaney, 24 vjeç, janë ndarë pas rreth katër muajsh lidhje. Ajo duket se ka hequr të gjitha fotot e Kanye nga Instagrami i saj, por nuk është e qartë se kush e inicioi ndarjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME