Kim Kardashian jep lajmin tronditës për motrën e saj

Khloe Kardashian pati mbështetjen e motrave të saj gjatë episodit shpërthyes të së mërkurës në “The Kardashians”, pasi Kim zbuloi bombën më të fundit të mashtrimit të Tristan Thompson.

Skenat përmbyllëse të episodit të serialit panë kamerat që vrapuan drejt palestrës së Kim në orët e para për të kapur reagimin e yllit ndaj raportit ekskluziv të “Daily Mail” në dhjetor 2021 në lidhje me një padi për atësinë që përfshin Thompson, 31, dhe trajneren personale, Maralee Nichols.

Pasi ndanë lajmin me Kourtney dhe Kylie, po aq të tronditura, motrat e quajtën Tristanin “personin më të keq në planet”.

Ai e tradhtoi Khloen për herë të tretë dhe për shkak se u bë baba i një fëmije tjetër, Kim foli për Tristanin duke mos i kursyer sharjet.

Khloe kishte thënë “çdo gjë në jetën time është në një vend vërtet të mirë tani”, pasi mori pjesë në një sesion fotografik, por mëngjesin tjetër, ajo mëson se Tristan e ka tradhtuar për herë të tretë.

Thuhet se Tristan tradhëtoi Khloen në ditëlindjen e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME