Ndahen përfundimisht Andi dhe Melisa

Andi dhe Melisa, çifti i shumëpërfolur nga emisioni “Për’puthen”, mesa duket kësaj radhe janë ndarë me të vërtetë. Ka qenë pikërisht Andi i cili e ka konfirmuar këtë lajm teksa ishte i ftuar në emisionin “E Diell”.

Ai u shpreh se kishin kohë që ziheshin dhe se marrëdhënia ishte bërë toksike.

“U ndamë se kishim shumë kohë që ziheshim për budallalliqe, për një fjalë goje. Filluam të ziheshim 3 herë në ditë. Në momentin që lidhja bëhet toksike është më mirë të mbaroj për të mirën e të dyve”- u shpreh ai.
Kjo nuk është hera e parë që çifti përfliten për ndarje.
Pak kohë më parë kjo u nënkuptua nga disa shkrime të publikuara nga vetë Melisa në “Instastory”.
“E penduar deri në pikë të fundit. U kry. Euforike gjithmonë. Hiperaktive. Flas pafund prandaj ma kanë vu gishtin gjithmonë mu. Veç unë e ti e dimë sa shumë nuk kam folur. Nuk më intereson çka ju të gjithë mendoni sepse ky është limiti”-u shpreh e revoltuar ajo.
Megjithatë, pastaj Melisa ka treguar se ndoshta mund të ketë qenë një reagim impulsiv i momentit, gjë që u reflektua në postimin e saj të radhës.

Ajo publikoi një pikturë ku shfaqet një vajzë duke qarë, duke treguar gjendjen e saj aktuale.
Ndërsa bashkëngjitur me të Melisa shkruan në anglisht: “Mbase jam pak impulsive, më fal për fjalët e gabuara që të thashë sepse isha me nerva”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME