Cila është arsyeja pse Britney vendosi të “zhduket” papritur nga rrjetet sociale?

Këngëtarja Britney Spears vendosi të fshijë llogarinë e saj në Instagram dhe këtë e bëri vetëm disa ditë pas martesës me Sam Asghari-n dhe disa mosmarrëveshjeve me familjen e saj.

Nuk është hera e parë që Britney bën një pauzë nga rrjetet sociale ku ndan foto dhe video të shumta, pasi këtë e bëri pikërisht në muajin mars pas publikimeve për kujdestarinë e saj.

Këngëtarja ka qenë sërish pjesë e polemikave gjatë javëve të fundit, fillimisht për kritikat ndaj familjes së saj. Ajo i ka akuzuar ata për sjelljen e keqe që kishin ndaj saj gjatë kujdestarisë, e cila tashmë ka mbaruar. Polemika janë krijuar dhe pas martesës me Sam Asghari-n pasi ajo tha se nuk e kishte ftuar kurrë vëllain e saj të madh, Bryan Spears në ceremoni.

Nëse përpiqeni të hyni në llogarinë e këngëtares në Instagram, do të shihni se Britney e ka vendosur të marrë pak pushim larg fansave dhe rrjeteve sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME