Fejohet Taylor Swift?

Taylor Swift thuhet se është fejuar me të dashurin e saj Joe Alwyn, sipas “The Sun”.

“The Sun” pretendon se dyshja i kanë treguar vetëm rrethit të tyre të ngushtë.

Një burim i afërt i tyre tha: “Në thelb, ata i treguan vetëm të afërmve të familjes dhe miqve të besuar, pikërisht miqve të vjetër,” tha burimi. “Të gjithë janë betuar gjithashtu për fshehtësi të këtij lajmi”.

Burimi më tej tregon se këngëtarja mban unazën e fejesës në gisht vetëm kur ndodhet larg kamerave.

“Ata duan që dashuria e tyre të qëndrojë sa më larg kamerave. Dhe nëse ata vendosin të betohen për dashuri të përjetshme, sigurisht që nuk do të ketë asnjë ‘cover’ të tyre për Vogue, Rolling Stone ose Hello!”.

Page Six ka kontaktuar përfaqësuesit e Swift dhe Alwyn për një koment.

“Dua të them, e vërteta është, nëse përgjigja do të ishte po, nuk do të thoja, dhe nëse përgjigja ishte jo, nuk do të thoja asgjë.”- thotë një i afërt.

Në shkurt, “Life & Style” ishte media e parë që raportoi se Swift dhe Alwyn ishin fejuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME