Sindi Loci krahason veten me Kim Kardashian

Sindi Loci ishte një nga konkurrentet më të përfolura të sezonit të dytë të “Për’Puthen”. Shpesh herë ajo ka dalë në deklarata të ndryshme ku është shprehur se në emision nuk është ndjerë mirë nga ana emocionale. Por fama e arritur nga programi e ka bërë Sindin shënjestër të komenteve nga publiku. Në një Q&A në Instagram ish-konkurrentja nuk i ka kursyer përgjigjet duke nisur debate me fansat e saj. Ka komente të shumta ku thuhet se famën që ka, arriti ta merrte nga programi pasi ndryshe nuk do të ishte e njohur sot.

Një ndjekës i ka vënë në dukje gjatësinë e saj, ndërsa Loci e ka marrë më shumë sportivitet duke iu përgjigjur se ka një gjatësi me Kim Kardashian, e cila sot  konsiderohet si femra më seksi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME