Einxhel Shkira dhe DJ Dagz në pritje të fëmijës së parë?

Që pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padiskutim një ndër çiftet më të komentuar. Einxhel ka publikuar një video me momentet më të ëmbla të tyre brenda BBV si dhe ka shkruar disa fjalë të bukura për Dagz, pikërisht për ditëlindjen e tij. Ajo uron që Dagz të jetë përherë i lumtur si dhe thekson se ajo nuk ka ndërmerr të jetoj asnjë ditë pa atë. Teksa ky urim është kaq i ëmbël ne nuk mund të rrinim pa i vënë re disa detaje që na bëjnë të dyshojmë se dyshja janë në pritje të një fëmije.

Si fillim urimin e saj Einxhel e mbyll me shkrimin “We love you”, që do të thotë “të duam” pra në shumës. Ajo gjithashtu thotë se do mundohet që vitet në vijim ëndrrat e tij të bëhen realitet dhe se tashmë i ka bërë realitet dy prej tyre. Mos ndoshta e ka fjalën se dëshira e parë ishte të gjente dashurinë e vërtetë dhe e dyta të kishin një fëmijë? Einxhel gjithashtu postoi disa foto para disa ditësh ku tregonte se nuk ndihej shumë mirë…

Dhe komentet mes Einxhel dhe motrës së Dj Dagz janë po aq dyshuese teksa ajo shkruan se vëllait të saj ju plotësuan dy ëndrra në këtë 30-vjetor. Einxhel i përgjigjet se është shumë emocionale këto ditë.

“Jam e lumtur të gëzojmë të gjithë bashkë një kapitull të ri të njeriut që duam aq shumë e na bëri një familje bashkë. Mezi pres të festojmë të gjithë së bashku”.

Shumë fansa kanë vënë re këto detaje dhe komentet e shumta nuk kanë munguar. Por pas kësaj Einxhel ka edituar postimin e saj duke na konfuzuar akoma më shumë. Megjithatë këto mbeten akoma në kuadrin e aludimeve pasi çifti nuk kanë konfirmuar asgjë akoma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME