Arrestohet fansi i ‘çmendur’ i Selena Gomez

Një e papritur i ka ndodhur këngëtares dhe aktores së njohur, Selena Gomez. Një fans është futur në shtëpinë e saj në orët e para të mëngjesit të së dielës.

Thuhet se policët e arrestuan djalin ndërsa ai u përpoq të largohej nga shtëpia e saj në L.A., por ekipi i sigurisë së Selenës e kishte kapur tashmë në flagrancë. I dyshuari ka kërcyer një gardh rreth orës 1 të mëngjesit dhe sigurimi thirri menjëherë policët.

Djali u përpoq të ikte, por oficerët e gjetën atë duke u endur nëpër lagje dhe ai tha se donte vetëm të takonte këngëtaren Selena Gomez.

Mirëpo, kjo nuk është edhe aq shqetësuese sa ç’ishte një incident tjetër që i ndodhi ylli të “Only Murders in the Building” disa javë më parë.

TMZ shkruan se sigurimi thirri direkt policët disa javë më parë kur një burrë dyshohet se shkroi emrin e Selenës në një dyshek dhe më pas dogji dyshekun duke i vënë flakën!

Fatmirësisht ngjarja nuk ndodhi në shtëpinë e Selenës por jashtë portës së banesës së aktores.

Selena nuk ishte në shtëpi kur ndodhen dy incidentet, por gjithsesi duken ngjarje të frikshme, shkruan TMZ.

Nga ana tjetër, policët e arrestuar personin që dogji dyshekun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME