Cila është shuma marramendëse që do marrë fituesi i “Big Brother Vip Kosova”?

“Big Brother Vip” do të vijë tashmë dhe në Kosovë pas marrëveshjes së arritur mes “Banijay Rights”, “Artmotion” dhe “KlanKosova”. Tashmë puna ka nisur në të gjitha aspektet dhe premiera e parë e spektaklit pritet të jetë në vjeshtë. Moderatori i njohur Alaudin Hamiti është zgjedhur si prezantues i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”. Në postimin e tij të fundit ai ka zbuluar shumën e parave që do marrë me vete fituesi i këtij edicioni të parë në Kosovë. Bëhet fjalë për jo më pak e as më shumë se 200 mijë euro të cilat do t’i dorëzohen fituesit.

Ndërkohë mbeten akoma të zbulohen emrat e pjesëmarrësve të cilët do garojnë për të fituar zemrat e publikut dhe çmimin e madh. Detaje të tjera nuk janë zbuluar akoma por priten të njoftohen shumë shpejt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME