Mikela tregon nëse është apo jo në një lidhje

U shprehën se ishin ndarë me mirëkuptim nga të dyja palët, të paktën kështu dukej nga intervistat e tyre fill pas ndarjes. Por këto intervistat e fundit të dyshes Mikela Erion po na vërtetojnë krejt të kundërtën.

Mikela Pupa, ka folur së fundmi në një intervistë për ‘Prive’, ku ndër të tjera ka sqaruar pretendimet e hedhura nga Erioni mbi debatet e tyre. Ajo ka sqaruar se asnjëherë nuk janë zënë aq shumë sa është shprehur Erioni nëpër intervista. E pyetur nëse e ka gjetur dikë pas Erionit ajo tha se ështe ende single.

“Erioni nuk tha shumë gjëra por nuk gënjeu. Nuk u zumë aq shumë sa tha ai. Gënjeu në fakt për bisedat e fundit sepse nuk kam bërtitur. Nuk jam në një lidhje për momentin”,- u shpreh Mikela.

Kujtojmë se në një intervistë për “Prive”, Erioni i tregoi të gjitha, duke nisur nga arsyet kryesore që çuan në prishjen e raportit të tij me Mikelën. Edhe pse të ndarë Erioni u shpreh se ai dhe Mikela nuk e kanë pranuar asnjëherë që janë 100% të ndarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME