Pique u kap mat me të dashurën e re

Shakira thuhet se është shumë e inatosur pasi Gerard Pique doli publikisht me të dashurën e tij të re, Clara Chia Marti. Imazhet e Gerard, 35, duke puthur me pasion dashurinë e tij të re, 23, bënë xhiron e rrjetit këto ditë.

Dalja e tyre në publik vjen tre muaj pasi Gerard u nda nga Shakira, 45 vjeç, me të cilën ka dy fëmijë. Një burim tha për The Sun: “Gerard dhe Clara janë takuar me njëri-tjetrin për muaj të tërë. Ajo është një studente që punon për të edhe në zyrën e tij, duke organizuar evente.

Ata kanë heshtur për marrëdhënien e tyre, por të gjithë ata rreth tyre e dinë se çfarë po ndodh”. Ata shtuan: “Njerëzit e kanë ndihmuar atë të mbajë në heshtje romancën dhe kanë fshirë llogaritë e mediave sociale të Clara-s në mënyrë që njerëzit të mos mund të gjejnë fotot e saj”.

Ndërkohë  prezantuesja Laura Roige tregoi: “Kam parë shumë dashuri mes tyre, do ta lëndojë shumë Shakirën, sepse ky është një Gerard Pique që nuk e kemi parë kurrë. Nuk e kam parë kurrë kështu me këngëtaren”.

Burimet pretendojnë se Shakira është ‘shumë e inatosur duke parë në publik babanë e fëmijëve të saj me të dashurën e tij’. Thuhet se ata kishin një pakt në të cilin nuk do të shfaqeshin në publik me partnerët e tyre gjatë vitit të parë që nga ndarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME