Romeo Veshaj sherr në “Sunny Hill Festival”, del videoja

Një video nga “Sunny Hill Festival” është bërë virale në rrjet.

Kryefjala.com ka publikuar një video nga një sherr që është zhvilluar së fundmi në festivalin e njohur të organizuar nga babai i Dua Lipës.

Bëhet me dije se në sherr është përfshirë aktori i njohur i humorit, Romeo Veshaj. Mësohet se aktori ka debatuar ashpër me një djalë që quhet Edison.

Kryefjala bën me dije se Edison quhet i riu që u përfshi në sherr me Romeon dhe merret me biznes.

Forcat e sigurisë private janë përpjekur që të qetësojnë situatën mes dyshes.

Mirëpo, ende nuk dihet arsyeja e sherrit mes aktorit dhe djalit të quajtur Edison.

Në debatin e tyre, është përfshirë edhe kantautori Elgit Doda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME