U tha se thumboi Donaldin dhe Borën, por postimi i Beatrix paska patur “nën shënjestër” dikë tjetër

Ditët e fundit është rikthyer sërish vëmendja te dyshja Bora-Donald pasi një foto e Semit me Donaldin dhe Borën bëri xhiron e rrjetit duke ‘vulosur’ kështu rikthimin e këtyre dy të fundit.

“Shokë përgjithmonë”, shkruante Semi.

Mirëpo, menjëherë pas fotos së Semit, reagoi Trixa e cila e thumboi hapur dyshen duke publikuar një foto të sajën ku shkroi: “2euro”.

Mos vallë ky caption nuk ka qenë për dyshen Bora dhe Donald, por për 2 shokët e saj Mozzik dhe Getinjo?

Dy vëllezërit kanë kohë që kanë shtëpinë e tyre diskografike ‘2 EURO’. Së fundmi ata kanë bërë me dije se po hapin studio të reja duke bashkëpunuar dhe me artistë të rinj.

Por a është Beatrix Ramosaj njëra prej artisteve e cila po bashkëpunon me Mozzik dhe Getinjo. Këto dyshime i përforcon edhe më shumë komenti i Getinjos i cili ka komentuar në postimin e Trixës duke shkruar, “Gang”. Si duket, edhe Trixa po bëhet pjesë e “2 Euro Gang”.

Më herët, një video qarkulloi kudo ku shihej qartazi se si prezantuesja Bora Zemani kishte ruajtur një video të Donaldit dhe Beatrix, të cilët shihen duke u përqafuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME