Kanye ia publikon Kimit mesazhet

Kanye West dhe ish-gruaja e tij Kim Kardashian kanë përsëri probleme në bashkëprindërim. Ky i fundit ka publikuar mesazhet mes tyre ne Instagram, ku Kim i lutet të ndalojë.

Në njërën prej mesazheve të publikuar, Kanye kritikon zgjedhjen e ish-gruas së tij për shkollim e katër fëmijëve të tij.

Fëmijët po ndjekin një parashkollor privat deri në shkollën përgatitore të klasës së 12-të në Los Anxhelos. Megjithatë, reperi tregoi se dëshiron që fëmijët e tij të ndjekin shkollën që ai themeloi, Donda Academy.

Kanye, së pari njoftoi se po fillonte një shkollë në tetor të vitit të kaluar. Akademia private e krishterë, e quajtur pas nënës së ndjerë të reperit, Donda West, është gjithashtu në zonën e Los Anxhelosit dhe është faturuar si një shkollë e bazuar në besim dhe projekte ku ‘nxënësit rriten në besimin dhe komunitetin e tyre.

Kanye i ka shkruar Kim se “Nuk varet nga Calabasas apo Hulu ku fëmijët e mi shkojnë në shkollë, unë nuk jam i çmenduri këtu. Nuk do të ndalem derisa të kem një fjalë për fëmijët e mi, pavarësisht se çfarë kërkon ligjërisht.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME