Leonardo DiCaprio fotografohet në momente romantike me Gigi Hadid

Ylli i “Titanic”, i cili njihet dhe del me gra vetëm deri në moshën 25 vjeç, ka thyer “ligjin” e tij dhe ka nisur një lidhje me modelen Gigi Hadid, 27-vjeç.

Page Six raporton se DiCaprio dhe Gigi Hadid tashmë nuk fshihen, teksa janë publikuar edhe fotot e para të çiftit të ri. Ndërsa Hadid ka qenë e zënë këtë javë, duke marrë pistën për Vogue Ëorld dhe duke marrë pjesë në çmimet e modës, ajo ka gjetur kohë për t’u takuar me partnerin e saj.

Dyshja — DiGi, ndoshta? – u panë duke u shoqëruar në një festë të organizuar nga shoku i DiCaprios, Richie Akiva dhe Darren Dzienciol në një papafingo në Soho të shtunën mbrëma.

“Leo ishte me miqtë e tij djem dhe Gigi ishte me mikeshat e saj modele dhe të gjithë rrinin në një tavolinë”, thotë një burim duke shtuar më tej se grupi ka parë Dj e njohur Diplo dhe një performancë nga reperi Kodak Black.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME