Era Istrefi thumbon Dafina Zeqirin

Pas dramës për një palë vathë, Dafina Zeqiri dhe Era Istrefi nuk kanë kursyer sërish thumbat për njëra-tjetrën. Dafina ka publikuar disa fotografi në Instastory, ku shfaqet me baluke. Era publikoi më pas disa fotografi me një stil krejt ndryshe flokësh, gjithashtu dhe ajo me baluke.

Krahas fotografive, këngëtarja ka shkruar: “Trend bëj, nuk ndjek”. Ky mesazh është parë si një mesazh ndaj Dafina Zeqirit pas akuzave që hodhi ndaj saj për një palë vathë. Disa javë më parë, Dafina thumboi Erën se kishte kopjuar vathët e saj me perla, në klipin që priste të sillte.

Asokohe, Era publikoi një fotografi me Mozzik-un duke paralajmëruar këngën më të re. Në fakt, ishin vathët e Erës që bënë bujë pasi kënga që paralajmëruan nuk u publikua kurrë për për arsye që ende nuk dihen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME