Kim Kardashian kërkon një partner avokat

Kim Kardashina ishte e ftuar në “The Late Late Show” me James Corden, ajo shpalosi të reja rreth jetës së saj dhe nuk mungoj pyetje rreth jetës romantike.

Ajo bëri shkak duke thënë se partnerin e saj të ardhshëm duhet t’a takoj avokat ose mjekë.

41-vjeçarja, u nda nga komediani Pete Davidson, 28 vjeç, muajin e kaluar pas nëntë muajsh së bashku, por ajo insistoi se është “e lumtur beqare” dhe nuk është në kërkim për një dashuri të re.

“Ndihem sikur duhet të bëj diçka si të shkoj në vende të ndryshme. Është e qartë se ajo që po bëj nuk po funksionon. Kështu që nuk e di, ndoshta do të doja të shkoj në një spital dhe të takoj një mjek. Një studio ligjore”, u shpreh Kim.

Duke treguar se vëmendja e saj është në studimet e saj aktuale në fakultetin e drejtësisë, Kim tha: “Unë thjesht dua të qetësohem për pak. Mendoj se më duhet pak kohë për veten time dhe për t’u fokusuar, të mbaroj shkollën, e gjithë këtë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME