Gigi Hadid ka një ‘mesazh’ për Zayn Malik

Gigi Hadid dhe Zayn Malik u ndanë vitin e kaluar mes akuzave se ai kishte goditur nënën e saj Yolanda – por që atëherë janë fokusuar në bashkë-prindërimin e vajzës së tyre.

Gigi Hadid bëri një postim të rrallë për ish-bashkëshortin e tij mes zërave se është në një romancë të re me Leonardo DiCaprion. Supermodelja postoi një foto tortës së vajzës së saj dhe Zayn, Khai-t, për ditëlindjen e saj të dytë.

“Engjëlli ynë i vogël sot mbushi 2 vjeç”- shkroi Gigi krahas fotos, ku etiketoi edhe këngëtarin e “Pillowtalk.”

Torta nga përfshinte personazhe Peppa Pig të bëra nga fondante dhe krem. Kjo nuk është hera e parë që Gigi bën diçka publike për Zayn kur bëhet fjalë për momentet e veçanta të vajzës së tyre.

Në Ditën e Babait, ajo ndau një foto të rrallë në InstaStory të dyshes baba-bijë.

Pretendohet se ndarja e çiftit erdhi nga ‘tensioni’ i shkaktuar nga Zayn që akuzoi Yolandën, nënën të Gigi-t për zbulimin e lajmeve të shtatzënisë së tyre në vitin 2020, gjë që çoi në grindje ku ylli i “Real Housewives” pretendon se Zayn e goditi atë.

Zayn i ka mohuar akuzat e saj, duke thënë se shkëmbimi i tyre ishte thjesht ‘fjalë e ashpër’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME