Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid janë çifti më i ri i showbizit

Është zyrtare! Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid janë çifti më i ri i showbizit.

DiCaprio ka pasur “gjithmonë një pëlqim” për Gigi Hadid , tha një burim për “Us Weekly.”

“Ai mendon se ajo është sigurisht e bukur, por gjithashtu një personazh i mençur dhe i lezetshëm, i cili ka një pamje shumë të kulturuar dhe të arsimuar për jetën,” shton më tej burimi.

Aktori i Titanic , dhe modelja janë zyrtarisht në lidhje dhe “kanë shumë miq të përbashkët”, shton burimi, duke vënë në dukje se “të gjithë janë të lumtur t’i shohin së bashku, edhe pse shumë prej tyre i kapi në befasi.”

Gjithashtu e njëjta media raporton se DiCaprio është i vetëdijshëm se fansat e kanë vënë re tendencën e tij për t’u lidhur me modele të reja – shumë prej të cilave janë 25 vjeç e poshtë .

“Leo e kupton atë, por nuk mund të mohohet se ka një tip, ose e ka deri më tani. Por, pothuajse në moshën 48-vjeçare, ai po kënaqet shumë më tepër dhe po u lë të kuptohet shokëve të tij se ai është shumë më pak i interesuar për atë stil jete të playboy-t”, shpjegon burimi, duke iu referuar faktit se Hadid është mbi moshën e lidhjeve të fundit të aktorit.

Në fillim të këtij muaji, u raportua se DiCaprio kishte “vështrimet e tij te Gigi” pas ndarjes nga Camila Morrone në fillim të verës.

“Ata janë miq,” tha burimi i brendshëm, duke vënë në dukje se Hadid nuk ishte gati “të ishte romantike” me DiCaprion në atë kohë.

Gjërat në dukje ndryshuan pasi fituesi i Oscarit u pa me ish-modelen e Victoria’s Secret në një festë të javës së modës në Nju Jork më 10 shtator. Një vëzhgues i dytë vuri në dukje se dyshja ishin ulur në të njëjtën tryezë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME