Bora “zyrtarizon” lidhjen me Donaldin,

Nuk kishte dyshime për rikthimin e tyre, por tashmë vetë Bora Zemani ka zyratrizuar ribashkimin me Donald Veshajn.

Moderatorja ka publikuar foton e parë në rrjetet sociale krah aktorit, ku të dy shihen të buzëqeshur krah njëri tjetrit.

Krahas fotos, e shkrepur në studion e Donaldit, Bora shkruan:  “Na lini të kërcejmë.” Ndërkohë nuk ka munguar as komenti i aktorit, i cili ka lënë disa emoji në seksionin e komenteve.

Niur nga fakti se fotoja është shkrepur në studion e “Më Lër të Flas” dhe emisioni nis më 1 tetor, kjo lë të kuptohet se moderatorja është e ftuar në programin e vëllezërve Veshaj. Nga ana tjetër mbishkrimi i fotos mund të merret si një konfirmim për Donaldi do të jetë bashkëprezantues me Borën në “DWST.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME