Shakira rikthehet me ish-in për të bërë xheloz Pique-n

Në një kohë kur Gerard Pique po vazhdon romancën e tij me Clara Chia Marti-n, është Shakira ajo që këtë herë është gati të trazojë ujërat.

Këngëtarja kolumbiane mund të ndjekë hapat e futbollistit dhe, megjithëse nuk është konfirmuar, ajo së shpejti përflitet se do të takohet me ish të dashurin e saj Antonio de la Rúa.

Shakira kishte një lidhje prej më shumë se 11 vitesh me De la Ruan, me të cilin u nda para se të fillonte njohjen me futbollistin.

Mesa duket autorja e hitit “Te Felicito” po mendon të shërojë plagët e lëna nga tradhtia e Pique-s, duke u ribashkuar me ish-të dashurin e më shumë se një dekade me parë.

Shakira dhe De la Rua kanë rënë dakord të takohen në Miami

Karina Lavícoli, nga programi televiziv argjentinas ‘Socios del Espectáculo’, siguroi se djali i ish-presidentit Fernando de la Rúa dhe Shakira kanë pasur tashmë kontakte përmes telefonit dhe se Antonio është i gatshëm të ndihmojë kolumbianen në gjithçka që i nevojitet, madje ata kanë ranë dakord të takoheshin në Miami.

E megjithëse janë vetëm thashetheme, vetë Shakira në një intervistë të fundit tha se për momentin nuk po kërkonte për partner, sepse i duhej kohë të kalonte atë që përjetoi së fundmi. A do të jetë De la Rua ai që do të ndihmojë në shërimin e asaj plage Shakirën?

Mbetet për tu parë, teksa ky thashethem vjen pas një marrëveshje që mbrojtësi i Barcelonës dhe këngëtarja kishin bërë për tu takuar me qëllim që të vendosnin për kujdestarinë e fëmijëve të tyre. Për momentin kujdestaria e Sashës dhe Milan, dy djemëve të ish-çiftit është nyja që bën bashkë emrin e Shakirës dhe Pique-s.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME