Kejvina Kthellës i konfiskohet mjeti luksoz

Emri i Kejvina Kthellës së fundmi ka bërë bujë në media dhe nuk lidhet me fotot e saj provokuese apo për dalje të saj televizive.

Modeles mund t’i konfiskohet automjeti luksoz i tipit “Audi A8” që është në pronësi të saj. Mirëpo nuk është aq e thjeshtë situata!

Ky konfiskim i mjetit të Kejvinës vjen pas kërkesës së SPAK ditën e sotme ndaj Gjykatës, për konfiskimin për interes të shtetit të disa pasurive të Redjan Rrajës (nipi i deputetit Rrahman Rraja), mes të cilave përfshihen apartamente, garazhe, ora të shtrenjta, por edhe disa automjete. Ndër këto automjete edhe “Audi” i cili rezulton në pronësi të modeles, por që sipas SPAK, tërthorazi janë në pronësi të Rrajës.

Çfarë e lidh Kejvina Kthellën me Redjan Rrajën? Modelja ka qenë në një lidhje me nipin e deputetit socialist Rrahman Rraja, gjë e cila doli në dritë gjatë atentatit të Prokurorit Arjan Ndoja. Ky i fundit ditën e atentatit shoqërohej nga Redjan Rraja. Redjani nga përgjimet rezultoi se kishte biseduar për të fundit herë me Kejvina Kthellën.

Kjo u përforcua më pas edhe nga dëshmia e vjehrrës së Redjanit e cila deklaroi se dhëndri i saj kishte një lidhje jashtë martese me një modele. Në mes të dëshmive të marra nga SPAK asokohe ishte edhe ajo e modeles, e cila është marrë në pyetje, duke qenë se një natë para ngjarjes kishte fjetur me Redjan Rrajën në shtëpinë e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME