Harry Styles nuk i ndahen incidentet, këngëtari goditet me shishe

Harry Styles është kthyer në një “tabelë qitje” në koncertet e tij. Së fundmi këngëtari zhvilloi shfaqjen e tij të rradhës në United Center, Chicago. Mirëpo në këtë koncert atij iu “fluturua” një shishe nga publiku.

Ndërsa po fliste me fansat, siç bën në mënyrë rutinore gjatë gjithë koncerteve të tij, Harry është goditur me një shishe në zonën e tij intime. Momenti është xhiruar nga të pranishmit, duke u bërë viral më pas në rrjet.

Tanimë është bërë e zakonshme që artistët të jenë në shënjestër e këtyre incidenteve në shfaqjet e tyre, qoftë nga adhurimi apo mospëlqimi.

Pas incidentit, Styles tregoi menjëherë shenja shqetësimi, duke u përkulur përpara se të thoshte në mikrofon: “Tani kjo është për të ardhur keq”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME