“A të mungoj o shpirt”,nga Flamur Plakiqi dhe Ilir Rubovci arrin mbi 1 milion klikime

Flamur Plakiqi dhe Ilir Rubovci disa ditë më parë kanë bashkuar forcat dhe kanë sjellur projektin e tyre më të ri që po bën bujë të madhe në gjithë vendin.

“A të mungoj o shpirt”,quhet kënga më e re e dy artistëve të mrekullueshëm e cila u lansua me videoklip të përgatitur deri në detaje.

Kënga u prit mjaftë mirë nga publiku dhe padyshim që është kthyer në një ndër hitet e këtij viti,ku për një kohë shumë të shkurtër ka arritur afro 2 milion klikime.

Tekstin Shpetim Reqica,muzikën Kushtrim Kelani,Sardi Mneri,ney Mandi Xhambazi,orkestrimin Blerim Haziri,për videoklipin u përkujdes produksioni Dream Films dhe u publikua nga kanali zyrtar i Baresha Network.

Këngën e plotë mund ta gjeni më poshtë,shikim dhe dëgjim të këndshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME