Kanye West humbi 2 bilion dollar në një ditë

Kanye West është personi më i përfolur në rrjetet sociale së fundmi dhe për këtë biem dakord të gjithë.

Reperi ka trazuar një botë të tërë me komentet e tij antisemitike dhe raciste. Teksa shumë kompani dhe personazhe të njohur janë vendosur përballë tij, duket se ai nuk ka ndërmend të ndalojë.

Së fundmi me anë të një postimi në Instagram, Kanye i ka kthyer përgjigje biznesmenit dhe CEO-s së kompanisë “Endeavor” Ari Emanuel, i cili u shpreh se sëmundja mendore nga e cila vuan reperi nuk i justifikon veprimet e tij.

“Ari Emanuel, unë humba 2 bilion dollarë në një ditë. Dhe jam akoma gjallë. Kjo është një përgjigje dashamirëse. Unë ende të dua, Zoti gjithashtu. Lekët nuk më bëjnë mua, njerëzit janë me mua,”-shkroi Kanye

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME