Don Xhoni bashkon forcat me këtë reper të njohur shqiptar

Xhonatan Isufi i njohur si Don Xhoni, është një nga reperët më të suksesshëm në industrinë tonë muzikore. Don Xhoni ndonëse prej pak kohësh pjesë e tregut tonë, ka arritur të formojë një emër në muzikë. Ai numëron një numër të madh hitesh, ku një pjesë e tyre janë bashkëpunime me artistë të tjerë të njohur.

Së fundmi është zbuluar bashkëpunimi më i ri i reperit që pritet të lançohet. Po e gjeni dot cili do të jetë artisti që do të bashkojë forcat me të?

Burime për “Prive” kanë bërë me dije se Don Xhoni do të sjellë një këngë me Viktor Palokajn i njohur si Unikkatil. Gjenerata e vjetër dhe një nga reperët më të rinj në industri, i kanë mbyllur bisedimet më njëri-tjetrin, ndonëse një datë fikse nuk është bërë publike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME