Georgina Rodriguez lë në mëshirë të fatit motrën e saj

Përballja e saj me Cristiano Ronaldo-n në dyqanin e “Gucci-t”, ku punonte bëri që jeta e saj të merrte një tjetër drejtim.

Kuptohet besoj se bëhet fjalë për Georgina Rodriguez, e cila përpos pasurisë së partnerit të saj, vitet e fundit falë “titullit” gruaja e futbollistit më të njohur në botë, ka bërë që të njihet kudo duke rritur edhe fitimet e saj.

Ndonëse përpiqet që ndihmojë të gjithë, kur bëhet fjalë për familjen e saj Gio nuk është kaq dorëshuar.

Teksa e motra e saj po vuan nga probleme financiare, ajo nuk i është përgjigjur thirrjes së saj për ndihmë. Në një intervistë së fundmi, Patricia, motra e modeles rrëfeu se marrëdhënia e saj me Georginën nuk është aspak e mirë.

“Unë jam e thyer dhe motra ime nuk më ndihmon”, tha Patricia për emisionin televiziv “Socialite”. “Ajo që më dhemb më shumë janë fëmijët e mi, jo unë, në fund të fundit një copë bukë mund të ha, por fëmijët e mi që janë nipat e saj… Ndonjëherë kam mjaft për të ngrënë, ndonjëherë jo. Ndonjëherë kam mjaftueshëm për të paguar qiranë, ndonjëherë jo. Si motër nuk e pres gjithë këtë”, shtoi ajo me tej.

Patricia nuk ka hezituar t’i dërgojë edhe mesazhe të dëshpëruara motrës dhe kunatit të saj, Ronaldos.

“Georgina, kam nevojë për ndihmë, ti je motra ime”, i ka shkruar ajo.

E di që ajo nuk ka asnjë detyrim dhe përgjegjësi, por, duke qenë se është mbështetëse dhe kaq e mirë me të tjerët, të paktën të jetë me nipat dhe mbesat e saj. Nëse nuk do të jesh me mua, ij me nipërit tuaj”, përfundoi motra e Gio-s.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME