Ronela takon nga afër yllin e telenovelave meksikane

Që pas performancës së saj në “Eurovision”, Ronela Hajati fitoi një publik të gjerë siç është ai spanjoll.

Këngëtarja ka realizuar disa koncerte në Spanjë, madje edhe vizitat e shpeshta kanë treguar që ajo është dashuruar më këtë vend. Së fundmi, Ronela ka qenë e ftuar në një mbrëmje të organizuar nga revista “GQ España”, mirëpo ua merr mendja kush tjetër ishte i ftuar aty?

Aktori i njohur i telenovelave meksikane, William Levy. Me rolet e tij të shumta në serialet spanjolle, Levy ka qenë dhe mbetet i preferuari i shumë vajzave.

Epo, Hajati realizoi endrrën e gjithë vajzave duke takuar nga afër yllin e telenovelave. Këngëtarja shqiptare ka ndarë një video në Instastory nga momenti ku William takon disa fansa.

“Vajzat do të më kenë zili tani e di”, ka shkruar Ronela.

Kujtojmë që Levy njihet më së shumti në Shqipëri për rolin në telenovelat “Kujdes nga engjëlli” dhe “Triumfi i dashurisë”, ku luajti krah Maite Perronit si dhe “Magji dashurie” me Jacqueline Bracamontes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

“Foto“,nga Durim Malaj arrin 1 milion klikime

Rreth dy javë më parë këngëtari i njohur që po bën bujë të madhe në vendin tonë,Durim Malaj ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar “Foto“. Ashtu si çdo projekt tjetër edhe kjo këngë është pritur mjaftë mirë nga publiku ku ka arritur 1 milion klikime. Këngën e plotë mund ta gjeni […]

LEXO ME SHUME

Taynes i ndodh e papritura gjatë koncertit në Gjermani pamjet

Kemi parë shpesh që në koncerte, artistëve meshkuj t’i hidhen objekte të ndryshme e madje edhe reçipeta. Mirëpo as artistet femra s’mbeten pas. Ditën e djeshme, Tayna performoi në Gjermani për shqiptarët që kishin mbushur zonën plot e përplot. Në një moment gjatë performancës asaj i ka ndodhur një e papritur, të cilën e ka […]

LEXO ME SHUME

Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj fake

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë. Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me […]

LEXO ME SHUME